Firmę ProCAD wyróżnia kompleksowa obsługa na wszystkich etapach pracy, także w zakresie udogodnień, obejmująca również kwestie formalne – wnioski o zajęcie pasa drogowego oraz uzyskanie zgody na wejście w teren.

Profesjonalnie i kompleksowo organizujemy przedsięwzięcie na wszystkich jego etapach - od zaprojektowania zmian przez inżyniera ruchu, poprzez ustalenie koniecznych uzgodnień urzędowych i spraw formalnych, aż do wdrożenia zmian organizacji ruchu i przywrócenia ich do stanu pierwotnego w przypadku czasowej zmiany. Wykorzystywane przez nas urządzenia oraz oznakowanie wyróżnia się najwyższą jakością i trwałością, dzięki współpracy ze sprawdzonymi producentami. Zapewniamy również kierowanie ruchem przez wykwalifikowanych, przeszkolonych pracowników.

Niezawodni partnerzy, wysokogatunkowe materiały oraz wykwalifikowana kadra przekładają się na terminowość i wysoką jakość oferowanych przez nas usług. W zależności od potrzeb naszych klientów, świadczymy usługi dla dróg każdej kategorii- osiedlowych, wewnętrznych, gminnych, powiatowych, wojewódzkich, krajowych, ekspresowych oraz na autostradach.

Firma ProCAD specjalizuje się w profesjonalnym oznakowaniu oraz projektowaniu stałej i czasowej organizacji ruchu. Wyróżnia nas kompleksowość świadczonych usług – oferujemy również:

  • projekty budowy wjazdów, przebudowy dróg;
  • kompleksową obsługę w zakresie uzgodnień, wniosków o zajęcie pasa drogowego, zgody na wejście w teren;
  • oznakowanie czasowych zmian organizacji ruchu;
  • oznakowanie stałej organizacji ruchu;
  • oznakowanie poziome cienko- i grubowarstwowe;
  • wypożyczanie sygnalizacji świetlnej;
  • sprzedaż i wypożyczanie oznakowania.

Jesteśmy gotowi podjąć się każdego nawet najtrudniejszego zadania.


Zatrudnij nas!